قرنیزهای کلاسیک سنگی

قرنیزهای سنگی کلاسیک به قرنیزهایی گفته میشود که طرح های شبیه به ابزارهای سنگی نما کلاسیک دارند و با تو رفتگی و بیرون زدگی هایی به شکل های نیم دایره ، تخم مرغی ، قاشقی ، و حالت به اصطلاح سینه کفتری گفته میشوند. قرنیزهای کلاسیک سنگی یکی از پرطرفدارترین نوع قرنیزهای موجود در بازار میباشد.

قرنیزهای سنگی کلاسیک در طرح های مختلف قابل تولید هست. طرح های موجود در سایت ما بر اساس قرنیزهای پروفیلی هست که نسبت به قرنیزهایی که با دستگاه دو دیسک تولید میشوند خیلی دقیق تر و ضریب خطایی بسیار بسیار پایینی دارند و موقع نصب با بهترین حالت بدون ناخونک داشتن نصب میشود. تنوع طرح های قرنیز سنگی در سایت زیاد میباشد و شما با انتخاب هر کدام با سنگ دلخواه بهترین نتیجه را از نصب قرنیزهای سنگی خواهید گرفت.

ارتفاع قرنیزها از 7 الی 20 سانت متغیر هست و بنا به درخواست و نیاز مشتری قرنیزها تولید میشوند. سایز استاندارد برای قرنیزهای سنگی کلاسیک معمولا 10 الی 15 مناسب هست. سوال بسیاری از کاربران محترم سایت این میباشد که آیا طرحی که با سنگ تیره تولید میشود آیا میتوان با سایر سنگ ها تولید کرد ؟ پاسخ به این سوال مثبت است زیرا برای تولید قرنیز سنگی هیچ محدودیتی در انتخاب نوع سنگ ندارید و حتی شما میتوانید سنگ مورد نظر خودرا از فروشگاهی دیگر خریداری نموده و کار تولید قرنیز سنگی را به ما بسپارید.

 

برای اطلاعات بیشتر راجب قرنیزهای مدرن این مطلب را بخوانید.

 

برای دیدن نمونه های تولید شده هر مدل ، روی تصویر مورد نظر کلیک نمایید.

قرنیز سنگی کد 1
قرنیز کلاسیک کد 3
قرنیز سنگی کد 2
قرنیز کلاسیک کد 2
قرنیز سنگی کد 1
قرنیز کلاسیک کد 1
قرنیز سنگی 3 سانتی
قرنیز کلاسیک کد 6
قرنیز 3 سانتی
قرنیز کلاسیک کد 5
قرنیز سنگی کد 5
قرنیز کلاسیک کد 4

قرنیزهای تولید شده ما با قالب و دستگاه مخصوص تولید قرنیز تولید میشود و در موقع نصب ابتدا و انتهای قرنیزها کاملا یکنواخت و بدون ناخونک و پستی و بلندی میباشد.

شبکه های اجتماعی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.