واترجت سنگ و سرامیک
فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  واترجت چیست

  دستگاهی که با آب و موادی افزودنی به اسم ابرسیو برای برش سنگ ، سرامیک و انواع دیگر موادها مورد استفاده قرار میگیرد. در دستگاه واترجت از یک جریان نازک آب معمولی یا مخلوطی از آب و مواد ساینده (abrasive substance) مثل اکسید آلومینیوم یا garnet با سرعت و فشار بسیار بالا (به عنوان مثال MPa 400) که از داخل یک روزنه کوچک خارج می شود، استفاده می گردد.

  نازل دستگاه واترجت
  نازل دستگاه واترجت

  – آب ۲- جواهری (لعل یا الماس) ۳- مواد ساینده ۴- نگهدارنده ۵- خروج آب و مواد ۶- قطعه کار۷- پایه های نگهدارنده قطعه کار ۸- آب انباشته شده ۹- محل برش داده شده ۱۰- لوله هدایت مواد ۱۱- مواد ساینده

  نحوه کار دستگاه واترجت

  واترجت سنگ یا معرق سنگ

  به عمل برش چندین مدل سنگ و طرح و نقش دادن آنها و قرار دادن کنار هم مانند پازل معرق سنگ میگویند.

  قبل از ورود دستگاه واترجت به ایران معرق سنگ به گونه‌ای دیگر تولید و عرضه میشد. که امروزه دیگر کاربردی ندارد و با دستگاه واترجت میتوان طرح‌ها مدل های مختلفی تولید و عرضه کرد و همچنین سرعت تولید بالایی نسبت به معرق کاری قدیمی دارد.از مزیت های دستگاه واترجت میتوان به این مورد اشاره کرد که این دستگاه سنگ هایی با هر کیفیت و سختی را مانند گرانیت‌ها براحتی و بدون لب پری و شکستگی برش میدهد.

  طرح‌ها و نمونه‌های تولید شده

  قیمت و اجرت واترجت سنگ

  معرق سنگ و یا واترجت سنگ یا سرامیک بنا به طول برش و مقدار برشی که در کار و نقشه دارد مشخص میشود. چون ابعاد ساختمان ها همیشه یک اندازه نیست و هر ساختمان بنا به شرایط و محیط اندازهای مختلفی دارند و این اندازه‌ها روی نقشه تاثیر گذار هست. پس نمیتوان قبل از برسی نقشه و طرح و البته متراژ برش قیمت قطعی کار را اعلام کرد.

  نحوه سفارش

  برای سفارش کار به دو روش میتوانید عمل کنید :
  1 – ارسال طرح یا نقشه خود از طریق واتس اپ
  2 – درخواست ارسال طرح و نقشه از جانب ما برای انتخاب شما
  طرح نهایی شده و قیمت برش و مونتاژ کار مشخص میشود.
  برای واترجت هیچ گونه محدودیتی در انتخاب سنگ وجود ندارد و شما با هر مدل سنگی میتوانید طرح‌های مدنظر را اجرا نمایید.
  قیمت اعلامی بدون در نظر گرفتن سنگ میباشد. سنگ مصرفی جداگانه محاسبه و اعلام میگردد که در صورت توافق یا کارفرما سنگ را تهیه میکند یا قیمت سنگ جدا محاسبه میشود.
  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

  شبکه‌های اجتماعی

  شروع مکالمه

  یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

  حسینی

  پشتیبانی

  حسینی
  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.